18 лютого в межах чемпіонату світу з біатлону, що проходить у чеському Нове-Мєсто, відбулася жіноча гонка з масовим стартом. Усього в гонці взяли участь 30 найкращих біатлоністок світу, серед них українка Христина Дмитренко.

Дві француженки на п'єдесталі пошани

Єдина представниця України Христина Дмитренко, для якої це був дебютний у кар'єрі масстарт на чемпіонаті світу, зробила сумарно три промахи на вогневих рубежах та фінішувала 27-ю.

Золоту нагороду виграла француженка Жустін Бреза-Буше, якій підкорилися усі 20 мішеней. Віцечемпіонкою світу стала італійка Ліза Віттоцці, яка також уникла штрафних кіл, а бронзову нагороду нагороду здобула ще одна представниця Франції Лу Жанмонно.