Челсі – Саутгемптон 1:1: (по пен. 4:3)

Голи: Хаверц, 44 – Адамс, 47

Перший справжні гострий момент створили господарі. Ньїгес головою розстрілював володіння суперника після подачі з кутового. Голкіпер Саутгемптона у ефектному стрибку парирував удар.

Це цікаво Вилучення – не перешкода: як Моурінью емоційно підказував гравцям Роми з трибун – відео

Хаверц взяв ініціативу на себе, змістився ближче до центру штрафного та пробив з-за його меж – м'яч пролетів поруч з дальньою дев'яткою. Красивим голом міг відзначитись нападник Челсі.

М'яч після декількох рикошетів у штрафному "синіх" опинився у руках Аррісабалаги. Хоча могло бути дуже гостро.

• Наприкінці першого тайму господарі таки розмочили нулі на табло, зробив це активний Хаверц. Нападник найкраще зіграв на другому поверсі та відкрив рахунок у матчі – 1:0.

Саме з мінімальною перевагою господарів на табло команди пішли на відпочинок. Відразу після перерви швидкий гол вдалось забити Саутгемптону. Помилки на власній частині призвели до втрати м'яча у Челсі. Кепа відбив удар, але зробив це вкрай невдало. М'яч опинився у ногах Адамса, який заніс його у ворота – 1:1.

Як не старались команди, але більше забити більше не вдалось. Все вирішувалось у серії післяматчевих пенальті. Команди зробили люб'язності одна одній у вигляді нереалізованих пенальті від Волкотта та Маунта. Але гості не забили і четвертий 11-метровий удар. Невдахою став Смоллбоун. Челсі вибив Саутгемптон із Кубка футбольної ліги за підсумками серії пенальті – 4:3.