"Аристократи" планують влітку попрощатися з 8 своїми футболістами. Лондонці не бажають, аби новий коуч зіткнувся з тією ж проблемою, що і Грем Поттер.

Варте уваги Фанати Арсенала підтримали журналіста, якого підозрюють в Росії у шпигунстві: фото перфоменсу

Кадрова чистка

Столичний колектив має намір продати Крістіана Пулішіча, Хакіма Зієша, Каліду Кулібалі, Рубена Лофтуса-Чіка, Конора Галлахера, Ромелу Лукаку, П'єра-Емеріка Обамеянга, який марить поверненням у Барселону, та Мейсона Маунта, в якому зацікавлені Ліверпуль, Манчестер Юнайтед та Ньюкасл. Також Челсі хотів би провести трансфери гравців до 30-го червня, щоб ці продажі можна було включити у фінансову звітність на 2022-2023 роки.

Все через те, що керівництву "пенсіонерів" необхідно розвантажити зарплатну відомість та привести в норму баланс після того, як вони витратили близько 600 мільйонів євро на гравців. Челсі прагне продати декількох виконавців до передсезонної підготовки, щоб переконатися, що новий наставник "аристократів" не зіткнеться з тими ж проблемами, що були у Грема Поттера з великою кількістю гравців в обоймі.

Боси столичного колектива уже почали проводити перемовини щодо трансферів футболіст у певні клуби. Та от команди, які будуть готові придбати гравців Челсі усвідомлюють, що "аристократи" бажають позбутися виконавців якнайшвидше, а тому можуть використовувати це як важіль впливу на ціну гравців, оскільки кінцевий термін наближається.