Вулверхемптон – Челсі 2:1

Голи: Поденсе, 66, Нету, 90 – Жиру, 49

На початку зустрічі Зума втратив 100-відсоткову нагоду забити. Він вистрибнув найвище серед усіх у штрафному майданчику господарів. Але поперечина врятувала ворота Вулверхемптона, пише 24 канал.

Це потрібно побачити В Іспанії голкіпер стоячи на колінах та спиною до суперника відбив два пенальті: відео

Несподівана поразка гостей

У першому таймі команди так і не зуміли відкрити рахунок зустрічі. Тож голи розпочались у другій 45-хвилинці. По перерві результативний удар Жиру змінив цифри на табло.

Француз відгукнувся на передачу з флангу – м'яч пролетів під руками голкіпера. Воротар намагався врятувати власні володіння, але витягнув м'яч вже за лінією воріт – 0:1.

Менше, як за 20 хвилин господарі зрівняли рахунок. Поденсе "пошив у дурні" двох гравці Челсі та пробив з меж штрафного майданчика у ближній кут – голкіпер був безпорадним, 1:1.

Здавалось, що зустріч завершиться нічиєю та обидві команди здобудуть бодай очко у поєдинку. Але інакше думали господарі. На 90-й хвилині зустрічі швидка атака Вулверхемптона була результативною. Лише два гравці господарів вибігли у атаку проти 5 футболістів лондонців. Нету протягнув м'яч до штрафного та потужно пробив повз голкіпера – 2:1. Несподівана перемога Вулверхемптона.

• Після 13 турів Челсі з 22 очками розташовується на 5 сходинці у таблиці АПЛ. Їх суперник Вулверхемптон – середняк елітного дивізіону. У їх активі 20 очок та лише 10 місце.