Челсі – Манчестер Юнайтед 0:0

Обидві команди провели доволі боязкий матч, щоб не пропустити. Більше уваги тренери приділили грі в захисті, відтак забитих голів в матчі так і не було.

Варте уваги Зоря у меншості вирвала перемогу у Шахтаря на останній хвилині матчу: відео

Хоча декілька моментів, щоб відзначитися, команди таки створили. Небезпечно зі штрафного пробивав Рашфорд, але Менді врятував Челсі від пропущеного голу.

Згодом гравці МЮ вимагали призначення пенальті. Вони переконували, що Хадсон-Одої зіграв рукою у штрафному майданчику. Але навіть після перегляду VAR пенальті в цьому матчі призначено не було.

У другому таймі моментів було більше. За "аристократів" міг забити Зієш – сейв Де Хеа.

На 60-й хвилині гравці МЮ змарнували дві нагоди, щоб відкрити рахунок – Грінвуд пробив у лічених сантиметрах від штанги, а з ударом Мактомінея впорався Менді. Згодом свій момент змарнував і Фред.

Матч так і закінчився внічию 0:0. Після неї Манчестер Юнайтед і далі залишився на другому місці, відставши від МанСіті вже на 12 очок.

Челсі же розмістився на п'ятому місці, втративши шанс піднятися у першу четвірку. Команда поступається четвертому Вест Хему одним очком.