Головний тренер Челсі Маурісіо Почеттіно вперше за останні два місяці довірив місце в основі Михайлу Мудрику. Українець виправдав сподівання аргентинського коуча наприкінці першого тайму поєдинку 1/8 фіналу Кубка Англії проти Лідса, пише 24 Канал.

Гості першими відкрили рахунок. Помилками захисників Челсі скористався гравець Лідса Джозеф. Проте "сині" досить швидко відновили паритет. На 15-й хвилині поєдинку відзначився Джексон.

Далі настала черга українського легіонера лондонців. На 37-й хвилині зустрічі Мудрик відгукнувся на пас Стерлінга та в один дотик переправив м'яч у дальній кут воріт. 2:1 – з таким рахунком команди пішли на перерву.

Відео голу Мудрика

Зазначимо, що для Михайла цей гол став п'ятим у сезоні. Українець зіграв 27 матчів.