Вже на 13-й хвилині український вінгер забив після передачі Мало Густа у штрафному майданчику гостей. Михайло забив вже свій 4-й гол у 19-ти зіграних матчах поточного сезону-2023/2024. Також у його активі 2 асисти.

Більше про гру Гол Мудрика та пенальті принесли результат: Челсі здобув перемогу над Крістал Пелас – відео

Прикре ушкодження Михайла

На жаль, Челсі не втримало переможного рахунку навіть у першому таймі. У компенсований до нього час Крістал Пелес зрівняло цифри на табло після голу Мікаеля Олісе.

По перерві Мудрик продовжив допомагати Челсі на футбольному полі. На 70-й хвилині Михайло побував за межами поля після підкату захисника "орлів" Натаніеля Клайна, який, щоправда, зіграв у м'яч. Однак гримаса болю була на обличчі українського футболіста, який тримався за ногу.

Одразу після цієї боротьби Маурісіо Почеттіно зняв українця із гри. Замість Мудрика на полі з'явився албанець Армандо Броя.

Після цієї зміни Джексон міг виводити Челсі уперед, якби не офсайд. Однак наприкінці поєдинку господарі поля таки вирвали домашню перемогу 2:1 завдяки голу Мадуеке із пенальті.

Після фінального свистка Мудрик прокоментував своє ушкодження. Михайло сподівається, що травма не виявиться серйозною, але все буде чітко відомо вже 28 грудня.

Як повідомляє видання Football.london, Мудрик повернеться до наступної гри проти Лутона, яка відбудеться 30 грудня.