Лондонський Челсі в матчі 19-го турі приймав Крістал Пелас. Головний тренер "синіх" Маурісіо Почеттіно дав черговий шанс Михайлу Мудрику, пише 24 Канал.

Господарі поля активно розпочали поєдинок. Вже на перших хвилинах м'яч міг опинитися у сітці воріт "склярів".

Стартовий натиск приніс результат на 13-й хвилині зустрічі. Після флангової атаки Мало Гюсто прострілив до штрафного майданчику Крістал Пелас. Першим на м'ячі опинився Мудрик. Українець в один дотик вгатив смугастого повз голкіпера "орлів". 1:0 – "сині" повели в рахунку.

Відео голу Мудрика

Цей гол для Мудрика став третім в АПЛ. Загалом на рахунку українського вінгера вже 4 забиті м'ячі за Челсі.