Чехія – Данія: де дивитись матч

Збірні Чехії та Данії розпочнуть свою битву за путівку у півфінал Євро-2020 у суботу, 3 липня, на стадіоні "Олімпійський" у Баку (Азербайджан). Початок чвертьфіналу о 19:00.

Дізнайтесь також Чехія чи Данія: хто вийде з боротьби за трофей Євро-2020 – прогноз на матч 1/4 фіналу

В Україні матчі чемпіонату Європи-2020 транслюють винятково телеканали "Футбол 1/2/3" та ТРК "Україна". Поєдинок Чехія – Данія транслюватимуть на "Футбол 1" та "Футбол 2". Початок трансляції о 18:50.

Дивитися онлайн чвертьфіналу Чехія – Данія можна на усіх платформах, які транслюють ці канали. Серед них – Oll.tv. В Україні дивитися канали "Футбол 1/2/3" можна на супутнику і в пакетах кабельних або IPTV операторів.

Телеканал ТРК "Україна" доступний передплатникам платформи Megogo.

• На шляху до 1/4 фіналу чехи несподівано вибили з турніру нідерландців (0:2). Футболісти з Данії знищили Уельс (0:4).
  • Збірні 11 разів грали між собою. В історії протистоянь мінімальною перевагою володіють господарі матчу – три звитяги чехів. Лише на одну менше у Данії – 2 перемоги. Аж 6 поєдинків завершувались мировими.
  • Востаннє команди грали між собою ще у листопаді 2016 року. У тому товариському спарингу збірні розписали нічию 1:1.