Нагадаємо, проба на допінг бобслеїстки Надії Сергєєвої, яка на Олімпіаді-2018 представляє команду атлетів із Росії, дала позитивний результат. Її звинуватили у використанні триметадизину, який заборонений з 2015 року. Пробу А в неї брали 18 лютого, від відкриття проби B спортсменка відмовилася.

Читайте також: Спортсмени із Росії не можуть без допінгу завоювати золото, – канадський журналіст

Як йдеться в рішенні CAS, бобслеїсту вирішили дискваліфікувати, її результат в парі з Кочержовою анулювати (вони зайняли 12 місце). Окрім того, Сергєєва повинна здати олімпійську акредитацію та покинути олімпійське селище.

Варто додати, що це вже другий випадок виявлення допінгу у олімпійських спортсменів з Росії на Олімпіаді-2018. До цього у допінг-пробі бронзового призера Олімпіади-2018 спортсмена з Росії Олександра Крушельницького знайшли мельдоній. Наступного дня Спортивний арбітражний суд у Лозані відкрив проти Крушельницького справу. На помилку сподівався не тільки Олександр, але й його тренер. Вони були переконані, що хтось просто хоче саботувати аналізи росіянина. Проте перевірка другої допінг-проби підтвердила вживання мельдонію росіянином. Відтак бронзові медалі перейшли збірній Норвегії.