Про це повідомляє National Post.

На думку Сіммонса, саме на Іграх в Пхьончхані спортивна репутація росіян зазнала тотального краху. Журналіст зауважив, що протягом останніх 10 Олімпіад спортсмени із РФ завойовували в середньому 8 золотих медалей. Проте на Олімпіаді-2018 їм не вдалося посісти першість у жодному виді змагань, олімпійські атлети з Росії мають у своєму медальному заліку 4 срібні нагороди та 9 бронзових.

Читайте також: Ще в одного спортсмена Олімпійських ігор виявили допінг

Саме ці показники наштовхнули Сіммонса на думку, що "чисті російські спортсмени" можуть розраховувати на першість лише в хокеї. Також журналіст вважає, що керлінгіста Крушельницького, якого нещодавно звинуватили у прийомі допінгу, варто позбавити бронзової медалі. Можливо, саме такий крок стане для Росії найжорсткішою санкцією.

Якщо таке (прийом допінгу – "24") може статися в російському керлінгу, то не виключено, що така ситуація може бути і в інших видах спорту,
– наголосив Сіммонс.

Нагадаємо, 18 лютого у ЗМІ з'явилась інформація, що у допінг-пробі бронзового призера Олімпіади-2018 спортсмена з Росії Олександра Крушельницького знайшли мельдоній. Наступного дня Спортивний арбітражний суд у Лозанyі відкрив проти Крушельницького справу. На помилку сподівався не тільки Олександр, але й його тренер. Вони були переконані, що хтось просто хоче саботувати аналізи росіянина. Проте перевірка другої допінг-проби підтвердила вживання мельдонію росіянином.

Що таке мельдоній? Лікарський препарат, який застосовують при кардіологічних захворюваннях, для покращення працездатності та при фізичному перевантаженні. Мельдоній заборонили для використання спортсменами з 1 січня 2016 року. За перші кілька місяців після цього від змагань усунули близько ста спортсменів, в пробах яких виявили препарат. Спортсмени представляли переважно країни колишнього Радянського Союзу, і найбільше серед них було росіян.