У середині січня, за менш ніж місяць до початку Зимових Олімпійських Ігор 2018, стало відомо, що легенда світового біатлону Уле Ейнар Бйорндален не зумів потрапити у склад своєї національної збірної на Олімпіаду через невтішні результати впродовж сезону.

Читайте також: Бйорндалену – 44: що треба знати про короля біатлону

Згодом з'явилась інформація, що у Пхьончхан Бйорндален таки поїде, але не зі збірною Норвегії, а у складі збірної Білорусі у якості тренера своєї дружини – білоруської біатлоністки Дарьї Домрачевої.

22 лютого Домрачева у складі жіночої збірної привезла дія Білорусі золото Олімпіади-2018 у естафеті.

Мережу уже облетіло відео, як Бйорндален активно підтримував свою дружину на дистанції.

Дивіться відео, як Бйорндален підтримує Домрачеву на під час гонки на Олімпіаді-2018:

Бйорндален Домрачева Олімпіада-2018

Бйорндален Домрачева Олімпіада-2018

Бйорндален палко підтримує дружину на Олімпіаді-2018

44-річний біатлоніст розповів журналістам, що продовжує тренуватись і сподівається до кінця сезону ще взяти участь у гонках на етапах Кубка світу.

Щоправда, норвежець зізнався, що з цього приводу з національної збірної Норвегії із ним ще ніхто не зв'язувався.

Хто такий Уле Ейнар Бйорндален? Це найбільш титулований біатлоніст за всю історію цього виду спорту. Він є 8-разовим олімпійським чемпіоном, 4-разовим срібним призером Олімпіад та бронзовий призер Олімпіади-2006. Бйорндален досі зберігає за собою титул найуспішнішого біатлоніста чемпіонатів світу – загалом він виграв 44 медалі світових першостей і здобував 96 перемог на етапах Кубка світу. У 44 роки навіть попри не потрапляння на Олімпіаду-2018 він не поспішає заявляти про закінчення кар'єри.