Через низькі результати, які 44-річний біатлоніст показував у поточному сезоні, він не потрапив у склад норвезької чоловічої збірної на Олімпіаду-2018.

Дивіться також: Біатлонний пелотон ледве не заблукав на трасі у німецькому Обергофі

Перед біатлоністами було поставлене завдання хоча б раз потрапити у топ-6 у персональних гонках чи двічі фінішувати не нижче 12-го місця. На жаль, жодної з цих вимог Бйорндален не виконав.

Національний олімпійський комітет Норвегії спершу виступив проти рішення щодо недопуску Бйорндалена на Олімпіаду, проте згодом був змушений його ухвалити.

Особисті результати Бьорндалена в Кубку світу недостатньо хороші. На жаль, він не зміг відповідати критеріям відбору в національну команду Норвегії,
– констатував голова норвезького НОК Туре Евребе.

Сам Бйорндален уже прокоментував своє непотрапляння до норвезької збірної.

"Неприємно, повинен це визнати. Моєю метою було поїхати на Олімпіаду, добре виступити там і взяти медаль. Тепер такої можливості не буде. Рішення вже прийнято, але я як і раніше вважаю, що в тій ситуації, в якій я перебуваю зараз, я міг би взяти медаль на Іграх. Саме це і неприємно", – сказав біатлоніст у коментарі норвезьким ЗМІ.

Читайте також: Росія хотіла підставити українську біатлоністку за допомогою допінг-проби

Він зізнався, що поки не знає, чи зможе дивитись Олімпійські ігри по телевізору.

Довідка: Уле Ейнар Бйорндален на сьогодні є найтитулованішим біатлоністом в історії цього виду спорту. Він взяв участь у шістьох Олімпіадах, 8 разів ставав олімпійським чемпіоном, 4 рази срібним призером і один раз бронзовим. На його рахунку 44 медалі чемпіонатів світу і майже сотня перемог етапів Кубка світу з біатлону.