Молодий англійський вінгер поділився думками щодо Олександра Зінченка. Гравцю імпонує менталітет українця, проте на момент матчу між збірними України та Англії, Сака забуде про теплі стосунки.

Варте уваги "Я фанат Ярмоленка": колишній гравець збірної Англії відзначив капітана та виділив молоду зірку

Клубні друзі

Талановитий гравець з команди "трьох левів" насипав ЗІнченку купу компліментів. Букайо відзначив лідерські якості Олександра, а також його жагу до перемоги. Сака у захваті від менталітету українського футболіста, який допоможе своїм одноклубникам у потрібний момент.

Зінченко приніс якість, але водночас ще багато чого іншого. Ви бачите, як він грає та як контролює гру. Це неймовірний гравець, у нього чудові лідерські якості, тому він дійсно допомагає нам на всіх фронтах. Разом із Жезусом вони принесли нам менталітет переможця, адже перебували в команді, яка вигравала АПЛ. Вони знають, що робити у складних моментах, можуть нас підбадьорити, тому що у нас багато молодих футболістів. Це допомагає у ментальному плані,
– розповів Сака.

До того ж, англійський вундеркінд зазначив, що він і сам готовий підтримати Олександра у будь яку хвилину, особливо, якщо розмова стосуватиметься війни. Сака зазначає, що всередині Зінченка горить вогонь, який і є його рушійною силою.

Війна? Ніхто ніколи не зможе зрозуміти, що переживає Зінченко. У нього неймовірна ментальна сила. Велика заслуга в тому, що він міг зосередитися на грі та добре виступати за «Арсенал» і національну збірну. У нього є трохи вогню, він використовує собі це на користь. Я не розмовляв із Зінченком про війну, але якщо він хоче поговорити про це – я вислухаю та допоможу тим, чим можу. Алекс – це особистість. Це мій партнер, але тільки не цієї неділі,
– розповів Сака.

Нагадаємо, що матч між Англією та Україною відбудеться 26-го березня о 19:00. Збірна "трьох левів" свій перший матч кваліфікації до Євро-2024 уже успішно провела, здолавши збірну Італії (1:2). У паралельному матчі групи Північна Македонія виявилась сильнішою за Мальту (2:1). У іншому матчі другого відбіркового туру італійці погостюють у збірної Мальти.