В інтерв'ю порталу EsNews Стівенсон назвав Раяна Гарсію і Ломаченка двома суперниками, з яким він прагне невдовзі зустрітися. Про це повідомляє vRINGe.

До речі "Ломаченко – старий лев у боксі": олімпійський чемпіон Ворд про українця

Ломаченко – поєдинок для величі

За словами Шакура, він хоче зустрітися з Гарсією, адже той має велику фанатську аудиторію.

"Є точно два імені, з якими я б хотів зустрітися в рингу якнайшвидше – це Раян Гарсія, тому що у нього величезна фанатська база. Буде схожий поєдинок, як Де Ла Хойя з Флойдом. Зробивши те саме, що і Флойд, я стану суперзіркою", – сказав американець.

Натомість зустріч з Ломаченком, на думку 22 річного Шакура, буде конкурентною.

Поєдинок для величі, бій, який буде найбільш конкурентними – я б сказав, це бій з Ломаченком,
– заявив Стівенсон.

Також Стівенсон вважає, що переможе Ломаченка. На думку Шакура, Ломаченко не програв Орландо Салідо у скандальному поєдинку.

До того часу, як ми зустрінемося він не стане більшим, а я стаю все більше і більше. Я буду першим, хто поб'є його. Я не рахую його поразку Салідо, тому що я дивився цей бій і Лома в той час був недосвідчений. Але я буду як би першою людиною, яка поб'є досвід Ломаченка,
– заявив Стівенсон.

Як відомо, у скандальному та брудному поєдинку Ломаченко – Салідо судді віддали суперечливу перемогу мексиканцю.

Що відомо про Стівенсона?

Шакур Стівенсон – срібний призер Олімпійських ігор 2016 року. У жовтні 2019 року у бою проти американця Джоета Гонсалеса виграв вакантний титул чемпіона WBO у напівлегкій вазі. Шакур одним з перших провів успішний бій після карантину.