17 січня Артем Мілевський повідомив про обшуки в його будинку. Легенда Динамо розповів, що до нього прийшли співробітники Національної поліції України та вибили його скляні двері.

Читайте також Трансфер чи продовження контракту: Лунін прийняв рішення щодо свого майбутнього в Реалі

Що відомо про обшуки у будинку Мілевського

Артем заспокоїв своїх уболівальників та запевнив, що із ним все добре. При цьому не став розкривати жодних деталей обшуків.

Вбили нервові клітини... У зв'язку із таємницею слідства Нацполіція заборонила викладати повне відео обшуку. Зараз трошки заспокоївся. Згодом буде більше інформації з приводу цього всього. Але все гаразд, не переживайте,
– розповів Мілевський.

Дивіться відео з будинку Мілевського

Зазначимо, що в Артема Мілевського 12 січня був день народження. У цей день ми згадували про найпам'ятніші моменти кар'єри епатажного футболіста.

Складний етап у житті Мілевського

  • Після початку повномасштабного вторгнення Артем Мілевський довгий час не з'являвся на публіці та перебував у депресії.
  • Коли ж він уперше потрапив в об'єктиви камер Артема було не впізнати через дуже поганий вигляд та зайву вагу.
  • Згодом Олександр Алієв, Євген Селезньов та Ігор Суркіс вирішили допомогти своєму другу та колишньому колезі.
  • Мілевський відмовлявся від допомоги, проте все ж таки прийняв її та пройшов реабілітацію, витрати за яку взяв на себе президент Динамо.
  • У грудні 2023 року Артем вперше з'явився на публіці, відвідавши Київську оперу, де виглядав уже зовсім іншою людиною, скинувши приблизно 20 кілограмів.
  • Наразі він проводить стріми на платформі Twitch, продає шапки власного бренду та активно займається спортом.