Гаель Монфіс – Крістіан Гарін 3:0 (7:6, 6:1, 6:3)

Французький тенісист здобув перемогу у третьому колі над чилійцем Крістіаном Гаріном. Матч Гаеля Монфіса тривав 2 години 3 хвилини.

Варто побачити Матч Костюк на Australian Open порівняли з битвою воїнів: відеоогляд шаленого трилеру на корті

Стартовий сет видався найскладнішим для француза. Тенісисти не хотіли поступатись та у запеклій боротьбі перевели партію у тай-брейк. Монфіс із перевагою у три м'ячі взяв перший сет (7:4) – 7:6.

Наступні два сети були набагато легші для Гаеля. Монфіс взяв чотири гейми, після чого під нуль віддав розіграш Гаріну. Для Крістіана цей гейм став першим та останнім у цій партії. Французький тенісист здобув ще два гейми та повів за сетами (2:0) – 6:1.

Знищення суперника

Вирішальною стала третя партія, тенісисти обміняли геймами 2:2. Ключовим став наступний розіграш, коли у затяжному геймі перемогу з брейком здобув Монфіс та повів у рахунку 3:2 на подачі суперника.

Шостий гейм був справжньою вишенькою на торті. Гаель скористався лише шостим брейком та збільшив перевагу до 4:2. Гарін додав ще один розіграш у свій актив, але на більше тенісиста з Чилі не вистачило. У підсумку – 6:3.

• Монфіс пробився в 1/8 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії.
  • У наступному матчі Гаель зіграє проти серба Міоміра Кецмановича (23 січня). Тенісисти будуть боротись за путівку у чвертьфінал.
  • На жаль, Еліна Світоліна, дружина Монфіса зупинилась у третьому колі змагань, програвши білорусці Вікторії Азаренко. Тому Гаелю доведеться віддуватись за двох на австралійському корті.