Зі стартових хвилин у зустрічі вийшов лише один українець у складах обох команд. Ним став захисник Брюгге Едуард Соболь, який провів на полі весь матч. Олександр Філіппов залишився на лаві для запасних, пише 24 канал.

Оце так Нойок забив ефектний гол з передачі Мілевського у Кубку Білорусі: відео

Соболь переміг Філіппова

Перша частини гри не запам'яталась жодними результативними діями обох команд, що можна сказати і про другу 45-хвилинку, якби не гол господарів.

На 57-й хвилині рахунок поєдинку нарешті було відкрито. Девід Окереке відгукнувся у штрафному майданчику на пас від партнера по команді. Після чудової передачі між двома захисниками гравець легко переграв голкіпера Сент-Трюйдена – 1:0.

На 76-й хвилині українців на полі побільшало. Нарешті на заміну вийшов нападник Філіппов, але нічим не зміг допомогти своїй команді, щоб бодай зрівняти рахунок. Рахунок 1:0 став остаточним результатом матчу.

Після цієї перемоги Брюгге додав у свою скарбничку ще три очки та очолив таблицю – 30 набраних пунктів. Сент-Трюйден ж явний аутсайдер у Бельгії – 17 місце з 18 клубів та лише 11 очок.