Перший тайм закінчився мінімальною перемогою Порту 0:1. Другий тайм був більш щедрим на голи. Хоча не розгромною звитягою Порту 0:4 запам'ятався цей поєдинок на полі Брюгге.

Дивіться також Сказали Лізі чемпіонів "до побачення": Баварія знищила Барселону – відеоогляд

Непробивний голкіпер

На старті другого тайму арбітр після перегляду відеоповтору вирішив призначити пенальті після боротьби у штрафному Порту. Пенальті взявся виконувати Ванакен, але переграти Кошту не зміг. Радості гостей не було меж. Однак знову у гру вступив головний суддя поєдинку. Він вказав повторно перебити 11-метровий. Цього разу дуель воротарю Кошті склад Ноа Ланг. Той пробив у протилежний кут, якщо порівнювати з першим пенальті, але і цього разу Діогу вийшов переможцем із цього протистояння.

Голкіпер Порту відбив два поспіль пенальті з різницею у декілька хвилин.

Це далеко не перший відбитий 11-метровий від Кошту у цьому розіграші Ліги чемпіонів. Раніше Кошта парирував два пенальті у поєдинку проти леверкузенського Баєра. Така гра під час 11-метрових дозволила голкіперу встановити рекорд Ліги чемпіонів.

Діогу Кошта – перший голкіпер, який парирував 3 поспіль пенальті протягом одного сезону.