Завершення шаленої серії з перемог

До цього поєдинку Брюгге протягом 10 матчів не знав смаку поразок у чемпіонаті Бельгії. Гості вже на 7-й хвилині розмочили нулі на табло завдяки автоголу гравця Шарлеруа Десолея.

Оце так Топ-клуб АПЛ зацікавився футболістом збірної України Яремчуком

До слова, за Брюгге у стартовому складі вийшов український захисник Едуард Соболь та провів на полі весь матч. Однак результативними діями у зустрічі не зумів відзначитись.

Здавалось, що гості зможуть здобути свою 11 перемогу поспіль, але не судилось. На останній 90-й хвилині Ніколсон зрівняв цифри на табло – 1:1. Нічиєю завершилось це протистояння.

Після матчу Брюгге продовжує одноосібно лідирувати у Бельгії, у їх активі 67 очок. Найближчий конкурент Антверпен поступається клубу Соболя 16 пунктами.

• 15 березня на любителів бельгійського футболу чекає справжнє українське дербі. Брюгге Соболя на виїзді зіграє проти Гента Романа Яремчука, Ігоря Пластуна та Романа Безуса.