Флуміненсе на своєму полі приймав Ботафогу. Вже у компенсований час гості намагалися затягувати час, адже вели в рахунку, але робили вони це дуже комічно, пише 24 Канал.

Вистава, на яку можна дивитися вічно

Події відбувалися на 90+6 хвилині за рахунку 2:3. Підопічні Фабіо Матіаса влаштували справжнє шоу зі своїм партнером, який отримав пошкодження.

Травмований футболіст перебував за бічною лінією і, щоб затягнути час, одноклубник перетягнув його на поле. Голкіпер господарів зробив зворотну дію, а запасний гравець Ботафогу знову перетягнув свого партнера на поле.

Дивіться відео смішного перетягування футболіста

У підсумку, гравці трішки поштовхалися, а Ботафогу через 4 хвилини забив ще один м'яч у ворота Флуміненсе та здобув перемогу – 2:4.