Однак зробити це "чайкам" буде вкрай складно. Все через принизливу пропозицію, яку Брайтон зробив Шахтарю по Миколі Матвієнку.

До теми Вслід за Мудриком: Матвієнко возз'єднається з колишнім тренером Шахтаря в АПЛ

Шахтар на таку пропозицію навіть не подивиться

Англійський клуб запропонував "гірникам" лише 11 мільйонів євро за трансфер ключового центрального оборонця донецького клубу. Це далеко не та сума, яка змусить Шахтар продати захисника збірної України.

Клуб АПЛ явно недооцінює можливості та вміння Матвієнка, що так мало пропонує.

У трансфері 36-річного українського футболіста особисто зацікавлений головний тренер Брайтона Роберто Де Дзербі, який під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну достроково покинув тренерський місток Шахтаря.

Напередодні цього преса повідомила, що Матвієнко вже погодив особистий контракт із Брайтоном. До цього були чутки про начебто 20-мільйонну пропозицію "чайок" по українському захиснику. Але це було лише вигадкою ЗМІ.

Сам Шахтар оцінює вартість Матвієнка у 25 – 30 мільйонів євро. Тому Брайтону, щоб переконати "гірників", потрібно підіймати суму наступної пропозиції. Англійському клубу потрібно бути щедрим, адже ми бачили як розгортались перемовини Шахтаря з Арсеналом щодо трансферу Михайла Мудрика, який у підсумку перейшов у Челсі.

Наразі Матвієнко перебуває на зборах у Туреччині, де Шахтар готується до другої частини сезону-2022/2023.

  • У поточному сезоні Микола провів у "чорно-помаранчевій" футболці 19 матчів, у яких не відзначився результативними діями.
  • За свою кар'єру Матвієнко встиг пограти не лише за донецьку команду. Був в оренді у львівських Карпатах та полтавській Ворсклі, де себе дуже гарно зарекомендував.
  • Саме після періоду у Ворсклі Матвієнко повернувся у Шахтар (2017) та став гравцем "основи".