Влітку "Челсі" підсилився зірковими футболістами, тому в новому сезоні від команди чекають лише перемог, пише 24 канал. Однак у першій грі відзначилися не новачки, а так звані ветерани команди.

Дивіться також Завис у повітрі та забив ударом з карате: футболіст відзначився неймовірним голом – відео

Рахунок у матчі відкрив Жоржиньо, який відзначився з пенальті. По перерві Троссард вирівняв рахунок, однак "сині" швидко відновили перевагу.

Шедевр Джеймса

Вихованець "Челсі" Ріс Джеймс створив справжній шедевр. 20-річний футболіст "Челсі" на 56 хвилині приборкав м'яч, пробіг декілька метрів та завдав гарматного удару.

М'яч на високій швидкості влучив у дальній кут та ледь не розірвав сітку. Голкіпер "Брайтона" Меттью Раян нічим не міг зарадити.

Добив "Брайтон" Курт Зума, який відзначився голом після кутового. 3:1 – "Челсі" вдало розпочав сезон.