31 грудня із російського полону було визволено 140 українських військовослужбовців. Серед звільнених був офіцер Держприкордонслужби підполковник Сергій Шевчук. Це брат спортивного директора Вереса В'ячеслава Шевчука.

Читайте також "Мерзотний народ, гірший за фашистів": ексгравець збірної України – про ракетні атаки 29 грудня

Шевчук: Головне, що брат живий

В інтерв'ю пресслужбі Вереса колишній гравець збірної України розповів про свого брата, який тримав оборону Маріуполя.

Після початку повномасштабного російського вторгнення Сергій захищав від окупантів Маріуполь. Пізніше, разом з іншими нашими захисниками тримав оборону Азовсталі. Пізніше, разом з іншими українськими військовополоненому опинився в Оленівці",
– сказав Шевчук.

Тривалий час В'ячеслав намагався дізнатися будь-яку інформацію про свого брата. І, нарешті, в останній день 2022 року побачив його серед звільнених військовослужбовців.

"Увесь цей час я намагався з різних джерел отримувати інформацію про нього, про його стан. Мій брат – батько чотирьох дітей. Уся родина дуже за нього хвилювалася. Після повідомлення про сьогоднішній обмін військовополоненими – я побачив його на фото серед звільнених. Схуд кілограмів на 30. Але живий. Це найголовніше. Особисто з ним ще не спілкувався. Але вже повідомив про радісну новину батьків, його дружину і дітей", – розповів директор Вереса.

  • Нагадаємо, після завершення ігрової кар'єри В'ячеслав Шевчук розпочав роботу тренером.
  • Спочатку він очолював юнацьку команду Шахтаря віком гравців до 17 років.
  • У сезоні 2018/19 був головним тренером донецького Олімпіка.
  • З 23 листопада 2021 року обіймає посаду спортивного директора у Вересі.