Вже після першого тайму стало зрозуміло, що розгрому бути. Перший тайм завершився на користь "богів" з рахунком 4:0. Однак це були лише квіточки, пише 24 канал.

Дивіться також: "Реал" переміг на виїзді "Барселону" в "ель-класіко"

Після видалення на 52-й хвилині гравці господарів стало зрозуміло, що далі буде ще гаряче. "Аякс" продовжив забивати. Як підсумок в воротах Делано Ван Круа побувало ще дев'ять м'ячів.

Венло – Аякс відеоогляд матчу

Таким чином, Лассіньї Траоре оформив пента-трик, Юрген Еккеленкамп і Клас-Ян Хунтелаар відзначилися дублями, ще по голу забили Душан Тадіч, Антоні, Дейлі Блінд і Лісандро Матрінес.

• Втім, до рекорду "Аякс" все одно не дотягнув, адже в 1931-му році "Аякс" здобував перемогу і з рахунком 17:0.
  • Останній раз така величезна перемога у чемпіонаті Голландії була 10 років тому. Тоді ПСВ переміг "Фейєнорд" – 10:0.