Збірні США та Чехії офіційно заявили, що не відправлятимуть своїх спортсменів на останній етап сезону до Росії.

Читайте також: У Федерації біатлону України розповіли, чи оголосить збірна бойкот етапу Кубка світу в Росії

Раніше лідер чоловічої збірної США Лоуелл Бейлі закликав долучитись до бойкоту й збірну Норвегії, проте офіційної позиції команди з цього приводу поки немає.

Олімпійський чемпіон в естафеті та срібний призер у гонці-переслідуванні на Олімпіаді-2018 шведський біатлоніст Себастьян Самуельсон ще у Пхьончхані звернувся до інших біатлоністів із закликом бойкотувати змагання у Росії.

На його переконання, країни, які на державному рівні причетні до допінг-скандалів, взагалі не мають права проводити жодних спортивних турнірів.

Тепер же шведський біатлоніст каже, що переживає за свою безпеку після заяв про бойкот етапу Кубка світу у Тюмені.

Отримав повідомлення в інтернеті, і публічні, і приватні, в яких погрожували застрелити мене в Росії, тому що я погана людина. Бажали смерті мені і моїй родині. Не можу сказати, що я боюся, але я не впевнений, що IBU і російські організатори зможуть гарантувати безпеку, якщо я поїду в Росію,
– заявив Самуельсон.

Шведський біатлоніст каже, що був здивований, коли дізнався, що етап у Тюмені вирішили не переносити. За його словами, в самому IBU (Міжнародний союз біатлоністів) багато корупції.

"Там замішані гроші та інші речі, тому вони вважають, що для них важливо зберегти ці змагання", – цитує Самуельсона шведське видання SVT.