Алджамейну Стерлінгу надовго запам'ятається скандальний бій проти російського чемпіона UFC Петра Яна. Фаворитом цього протистояння якраз був останній, але допустив жахливої помилки під час бою.

Варте уваги Поразка через алкоголь: боєць UFC зізнався, що вийшов п'яним на титульний бій

Заборонений удар від Яна

У четвертому раунді боєць з Росії завдав супернику заборонений удар коліном у голову. У цей момент в американця було три точки опори (дві ступні і коліно). Такий прийом заборонений за правилами змішаних єдиноборств.

Суддя відразу зупинив сутичку. Такий удар міг нанести Стерлінгу серйозних травм, який і так довго лежав на канвасі та не міг прийти до тями та продовжити бійку.

Ян не лише був дискваліфікований, а перемогу віддали американцю, він також втратив пояс чемпіона в найлегшій вазі. Для нього ця поразка стала лише другою у кар'єрі при 15 перемогах. Алджамейн здобув 20 звитягу у кар'єрі при трьох поразках.

Після бою на американця одягнули пояс, але той був настільки шокований, що скинув його на підлогу та в емоціях сам став на коліна на канвас.

Вибачення росіянина

Цікаво, що після поєдинку російський боєць публічно у своєму твітері попросив вибачення у суперника. Він не побачив, що американець торкається коліном до канвасу.

Прошу вибачення і бажаю швидкого відновлення Алджамейну Стерлінгу. Я не хотів завдавати цього забороненого удару, я зробив велику помилку і заплатив за неї,
– написав Петро Ян.