Петев: Я знаю про ваш щасливий стадіон

Боснійці спробують показати ту гру, яка дозволить їм перемогти. Наставник не виключив, що його команду може влаштувати і мирова. Один пункт на виїзді теж непоганий результат. Петев не став порівнювати роботу Андрія Шевченка та його наступника Олександра Петракова: "Шевченко зробив неймовірну роботу, створив міцну команду, вивів її на Євро-2020. Це не випадковість. Петраков тренував юнацьку збірну, яку привів до звання чемпіонів світу".

Цікаво У збірної України немає права грати навіть внічию, – Петраков про майбутню гру з боснійцями

Наставник Боснії і Герцеговини зробив сміливу заяву перед важливим поєдинком, який відбудеться у Львові. Спеціаліст прекрасно знає, що місто Лева – щасливе місце для України та непереможне для її суперників. Але боснійці хочуть зламати цю статистику.

Я знаю про ваш щасливий стадіон. Сподіваємось, що ми зламаємо цю статистику. Впевнений, що на нас чекає цікавий та складний матч. Все залежатиме від того, як ми підійдемо до гри і від стану газону,
– заявив тренер боснійців.

Суперник виділив топ-3 гравців України, не обійшлось без Маліновського

Боснійцям потрібно лише перемагати в усіх останніх трьох поєдинках. Усіх цікавить, чи не чинитимуть зайвий тиск на футболістів такі завдання: "Тиск та адреналін у футболі є завжди. Потрібно вийти та зіграти, як можна краще Необхідно бути максимально сконцентрованими та налаштованими на перемогу. Інші матчі мені поки що нецікаві, подумаю про них після поєдинку з Україною".

Цікаво, що Петер виділив трійку лідерів у складі "синьо-жовтих". У ній опинився і Руслан Маліновський, якому не знайшлось місце у заявці збірної України на жовтневі поєдинки.

Також спеціаліст включив у цей список найкращих гравців України Андрія Ярмоленка та Романа Яремчука. Обидвоє стали авторами голів у попередньому поєдинку з Фінляндією, у якому українці святкували виїзну перемогу (1:2).

  • Боснія і Герцеговина поступається "синьо-жовтим" двома очками. У підопічних Олександра Петракова 8 балів, а у боснійців – 6 пунктів. Відповідно збірні посідають друге та третє місця.