"Чекаємо чудової атмосфери на трибунах"

Ігор Харатін взяв участь у традиційній передматчевій пресконференції. Футболіст розповів про побажання тренера Легія, за яку зараз виступає опорник.

До теми Так, як уболівають у Львові, не уболівають ніде, – нападник збірної України Яремчук

Футболіст зізнався, що вже з нетерпінням чекає на матч із Боснією і Герцеговиною, який відбудеться на "Арені Львів". Харатін вже встиг побачитись із сім'єю, яка буде його підтримувати з трибун: "Мені дуже приємно перебувати у Львові. У мене була зустріч із родиною, з нетерпінням чекаємо завтрашнього матчу та очікуємо чудової атмосфери".

Збірна України відчуває великий інтерес до себе після кожного приїзду у місто Лева. Футболіст розповів, що приємно, коли до тебе прикута така увага.

Приємно, що стільки людей приходить на пресконференцію, повторюся, це дуже важлива гра, ми готуємося,
– відповів гравець "синьо-жовтих".

"Матчі за збірну – це інший рівень"

Перед від'їздом у збірну України Харатін отримав напутні слова тренера Легії, де зараз виступає українець.

Тренер побажав удачі, а також отримати більше ігрового досвіду. Матчі за збірну – це інший рівень, ми розуміємо, наскільки це важливі поєдинки, тому ми готуємося на всі сто відсотків,
– розповів футболіст.

Харатін виступає за варшавську Легію з вересня 2021 року. У футболці нового клубу встиг відзначитись дебютним голом у ворота англійського Лестера у Лізі Європи.

Підтримку львівських уболівальників виділив і нападник збірної України Роман Яремчук. Футболіст родом зі Львова, тому зіграє за підтримки рідних для нього трибун.