У четвер, 21 березня, збірна України проведе перший матч плей-оф кваліфікації на Євро-2024. Суперником команди Сергія Реброва стане збірна Боснії і Герцеговини, пише 24 канал.

До теми Боснія і Герцеговина в кризі: що треба знати про опонента України у плей-оф відбору на Євро-2024

З чим Україна підходить до плей-оф

"Синьо-жовті" потрапили у важку групу відбору на чемпіонат Європи-2024, де були фіналісти минулого турніру Англія та Італія. Проте українці змогли дати бій "Скуадрі Адзурі", але все ж поступились супернику другим місцем через гірші показники в очних матчах.

Проте, непоганий рейтинг Ліги націй дав Україні другий шанс на путівку. У плей-оф підопічним Реброва необхідно пройти двох опонентів для потрапляння на Євро-2024. Першим із них буде Боснія і Герцеговина, з нею наша команда зіграє на виїзді у місті Зениця.

Балканці виграли свою групу в Лізі націй 2022-2023 та пройшли в дивізіон А. Проте команда гучно провалилась у кваліфікацію, посівши аж п'яте місце у групі з Португалією, Словаччиною, Люксембургом, Ісландією та Ліхтенштейном.

В разі перемоги над боснійцями наша команда вийде у фінал плей-оф. Там вона зійдеться у боротьбі за путівку на Євро із переможцем пари Ізраїль – Ісландія. Вирішальна зустріч стиків призначена на 26 березня. Втім спершу Україні треба переграти Боснію і Герцеговину.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Боснія і Герцеговина – Україна на території нашої країни можна буде на регіональних каналах Суспільного, а також на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 21:45 за київським часом.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Боснія і Герцеговина – Україна. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

БОСНІЯ І ГЕРЦЕГОВИНА – УКРАЇНА 1:2

Гол: Матвієнко, 57 (автогол) – Яремчук, 85, Довбик, 88.

Боснія і Герцеговина: Шехич – Ахмедходжич, Хаджикадунич, Колашинац – Хазібегович, Круніч, Хайрадінович, Цімірот, Дедич – Джеко, Демірович.

Україна: Лунін – Конопля, Забарний, Матвієнко, Миколенко – Бражко, Судаков, Зінченко – Зубков, Довбик, Мудрик.

ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

КІНЕЦЬ МАТЧУ

ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК. Україна виходить у фінал плей-оф завдяки крутому камбеку в кінці зустрічі. 26 березня команда Реброва битиметься за путівку на Євро-2024 проти Ісландії.

90+8 хвилина

Україна вибігла 3 в 2, але Мудрик не забив божевільний момент.

90+7 хвилина

Демірович завдав удар відчаю. Дуже неточно.

90+5 хвилина

Небезпечний удар від Мудрика зі штрафного. Поруч зі стійкою.

90+3 хвилина

У господарів Рахманович вийшов замість Крунича.

90+2 хвилина

Остання заміна від Реброва. Таловєров вийшов замість Довбика.

90+1 хвилина

Жовта картка Яремчуку за затримку часу.

90 хвилина

Рефері додав аж 8 хвилин.

88 хвилина

ГОООООООЛ. ЦЕ КАМБЕК! На подачу від Яремчука відгукнувся Довбик, який головою пробив Шехича. 1:2

Відео голу:

85 хвилина

ГОООООООЛ. Таки зрівнює рахунок Україна. Мудрик видав крутий крос на Коноплю, той прострілив у центр, де Яремчук точно замкнув передачу. 1:1

Відео голу:

83 хвилина

Одразу удар від П'янича, Лунін парирує його постріл.

82 хвилина

Ахмедходжич та Хайрадінович поступаються місцем на полі Ковачевичу та П'яничу.

81 хвилина

Яремчук виходить замість Бражка. Ребров йде ва-банк.

80 хвилина

Жовта картка Ахмедходжичу.

78 хвилина

Мудрик вирішив вистрілити з дуже далекої відстані. Шехич впорався із м'ячем, який стрибав по газону.

76 хвилина

Подвійна заміна від Реброва. На поле вийшли Гуцуляк та Маліновський, пішли відпочивати Зінченко та Зубков.

74 хвилина

Сильний удар від Мудрика заблокували захисники.

71 хвилина

Кілька подач з флангу не призвели ні до чого. Захисники знімають м'ячі.

68 хвилина

Перша заміна у матчі. Чівич вийшов замість Дедича.

66 хвилина

Україна завелась і намагається на швидкості розірвати захист суперника. Поки Боснія тримається.

63 хвилина

Мудрик зміг прострілити в центр, але Шехич був першим на м'ячі.

60 хвилина

Конолпя зірвався на Газібеговичі та отримав жовту картку.

57 хвилина

Гол. Боснія і Герцеговина відкрила рахунок. Під простріл Дедича підставився Матвієнко, від якого м'яч опинився у воротах Луніна. 1:0

Відео голу:

54 хвилина

Класна розрізна передача від Зубкова ледь не вивела Коноплю прямо на кіпера. Юхима на мить випередив опонент.

52 хвилина

М'яч під контролем України, наші хлопці шукають шанси та шпарини в обороні суперника.

49 хвилина

Крута комбінація в пас ледь не вивела Мудрика віч-на-віч із воротарем. Михайла трохи випередили.

Початок другого тайму

Команди повернулись на поле, гра поновлена.

Статистика першого тайму

Перерва

Суддя вирішив не додавати часу до першого тайму. На табло поки нулі, відпочиваємо.

44 хвилина

Хороший момент у Дедича, але гравцеь Зальцбурга неточно пробив з лінії карного майданчика.

42 хвилина

Джеко віддавав цікавий пас на Ахмедходжича, але той у нашому майданчику не зміг вдало прийняти м'яч.

39 хвилина

Непоганий момент у Боснії і Герцеговини! Джеко вивели майже сам на сам із Луніним, але Едін пробив вище воріт. Частково йому завадив свій же партнер Колашинац.

37 хвилина

Господарі таки пробили у ствір після кутового, але Конопля виніс з лінії воріт.

35 хвилина

Боснійці зробили кілька непоганих випадів. Втім до удару справа не дійшла.

32 хвилина

Гра заспокоїлась. Боснія притислась до своїх воріт, українці тримають м'яч в центрі поля.

27 хвилина

Газібеговича збив Бражко, але саме боснієць отримав попередження за надмірні емоції через непризначений стандарт.

24 хвилина

Забарний заробив небезпечний штрафний, але подачу Мудрика перехопили.

21 хвилина

Удар Коноплі злету з-за меж майданчика. Непогана пристрілка, але неточно.

19 хвилина

Мудрик подавав на Довбика, проте форварда Жирони випередив боснійський воротар.

16 хвилина

Матвієнко втратив рівновагу та збив Деміровича. Жовта картка гравцю Шахтаря.

14 хвилина

Україна прибрала м'яч до своїх ніг, але створювати моменти поки не вдається.

10 хвилина

Судаков опинився на непоганій ударній позиції, але удар прийшовся вище воріт.

9 хвилина

Колашинац отримав попередження. Гравець Аталанти рукою поклав на газон Зубкова.

7 хвилина

Україна двічі непогано вибігала у контратаки, але господарі встигали нейтралізувати наших хлопців.