Фінал Ліги чемпіонів: онлайн-трансляція матчу Боруссія Д – Реал

1 червня 2024, 21:45

1 червня Боруссія та Реал проведуть фінальний матч Ліги чемпіонів 2023-2024. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію зустрічі в Лондоні.

У суботу, 1 червня, відбудеться головний матч сезону 2023-2024. У фіналі Ліги чемпіонів, який пройде в Лондоні на "Вемблі" зустрінуться дортмундська Боруссія та мадридський Реал, пише 24 Канал.

До теми Анонс фіналу Ліги чемпіонів: що треба знати про матч Боруссія – Реал

Феєричний прорив Боруссії

Дортмундці стали головною сенсацією Ліги чемпіонів. Мало хто очікував побачити "джмелів" у фіналі, особливо враховуючи невдалі виступи у Бундеслізі (п'яте місце).

Проте в єврокубках Боруссія була наче іншою командою. Підопічні Терзича виграли "групу смерті" із ПСЖ, Міланом та Ньюкаслом, а у плей-оф вибили ПСВ, Атлетіко та ПСЖ.

Тепер же Дортмунд мріє виграти другий у своїй історії Кубок чемпіонів. На щастя для фанатів "джмелів", команда підходить до фіналу ЛЧ без кадрових втрат.

Цікаво знати Від асистента Клоппа до фіналу Ліги чемпіонів: тернистий шлях Едіна Терзича в Боруссії

Лунін запалив за Реал

Що стосується Реала, то і він не був очікуваним у фіналі на початку сезону. Команда Анчелотті надовго втратила Куртуа та Мілітао, а також попрощалась із головним бомбардиром Карімом Бензема.

Проте мадридці не втратила у якості, а прихід Беллінгема дав Реалу неймовірний поштовх. Мадридці виграли чемпіонат лише з однією поразкою, а в Лізі чемпіонів не помітили суперників по групі, показавши стовідсотковий результат.

Проблеми виникли у плей-оф, але там на авансцену вийшов Андрій Лунін. Український воротар успішно скористався травмою Куртуа та видав божевільну кількість сейвів у матчах з Лейпцигом, Манчестер Сіті та Баварією.

Ба більше, у дуелі з манкуніанцями Лунін виграв серію пенальті, парирувавши два удари. Проте зіграти у фіналі Андрій навряд чи зможе. По-перше, відновився Тібо Куртуа, якому Анчелотті більше довіряє. По-друге, сам українець провів тиждень із температурою та не тренувався повноцінно.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Боруссія – Реал на території України можна буде на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Боруссія – Реал. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

БОРУССІЯ Д – РЕАЛ 0:2

Гол: Карвахаль, 74, Вінісіус, 83.

БОРУССІЯ Д: Кобель – Рюерсон, Шлоттербек, Гуммельс, Маатсен – Джан, Забітцер – Санчо, Брандт, Адеємі – Фюллькруг.

РЕАЛ: Куртуа – Карвахаль, Рюдігер, Начо, Менді – Камавінга, Кроос, Вальверде – Беллінгем – Вінісіус, Родріго.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток! РЕАЛ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ-2024. Мадридський клуб виграв 15-ий Кубок в історії. БРАВО!

90+4 хвилина

Васкес вийшов замість Вінісіуса.

90+3 хвилина

Боруссія намагається прорватися до воріт Куртуа, але захист Мадрида не дає ані шансу.

90 хвилина

П'ять хвилин компенсував рефері.

89 хвилина

Ще одна заміна у Реала. Мілітао вийшов замість Родріго.

88 хвилина

Байно-Гіттенс вийшов замість Санчо.

87 хвилина

Фюллькруг таки забив після навісу з флангу, але перед цим заліз в офсайд.

86 хвилина

Анчелотті робить дві заміни. Замість Крооса та Беллінгема вийшли Модрич та Хоселу.

83 хвилина

ГООООООЛ. Реал фактично закриває гру. Беллінгем вивів Вінісіуса на ударну позицію і той впевнено переграє Кобеля. 0:2

Відео голу:

83 хвилина

Знову Кобель на висоті! Грегор парирує дальній постріл від Камавінги.

82 хвилина

Дві заміни від Терзича. Алле та Мален заходять у гру, Джан та Брандт йдуть відпочивати.

81 хвилина

Сейв Кобеля! Швейцарець парирує постріл Крооса зі стандарту.

79 хвилина

Гуммельс грубо фолить проти Камавінги та отримав попередження.

77 хвилина

Беллінгем марнує супермомент. Після пасу від Вінісіуса англієць пробив неточно з близької відстані.

74 хвилина

ГОООООЛ. КАРВАХАЛЬ!!! Легенда Реала точно замкнув подачу з кутового, відправивши м'яч у сітку. 0:1

Відео голу:

72 хвилина

Перша заміна у грі. Адеємі залишає поле, виходить Ройс.

68 хвилина

Кобель помилився на виході при подачі з флангу, але Беллінгем не встиг пробити.

66 хвилина

Вінісіус відгукнувся на подачу Крооса, але головою пробив повз ворота.

65 хвилина

Вінісіус увірвався у карний майданчик та прострілив у центр. Шлоттербек накрив пас.

63 хвилина

Фюллькруг красиво приклався головою до м'яча після навісу. Куртуа відбив удар.

61 хвилина

Маатсен виконував подачу з флангу, але захисники Реала перехопили м'яч.

58 хвилина

Карвахаль пробивав злету після навісу з флангу. Кіпер на місці.

56 хвилина

Боруссія тримається на поля Реала, але поки без небезпечних моментів.

52 хвилина

Маатсен завдавав потенційно непоганого удару, але під м'яч встиг кинутися Начо.

50 хвилина

Суперудар Крооса зі штрафного. Кобель витягує м'яч з "дев'ятки" воріт.

49 хвилина

Невдала подача Боруссії з кутового.

Початок другого тайму

Матч поновлено!

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Матч доволі напружений, але поки без голів. Відпочиваємо.

45+3 хвилина

Неточна подача від Адеємі.

45 хвилина

Суддя компенсував 4 хвилини.

44 хвилина

Гравці Боруссії заводяться. Забітцер облаяв арбітра та побачив перед собою жовту картку.

43 хвилина

Забітцер відважився на дальній удар. Куртуа виконав сейв.

41 хвилина

Шлоттербек завівся та отримав попередження за емоції.

40 хвилина

Карвахаль мав створити небезпечний момент, але задалеко відпустив м'яч.

37 хвилина

Вінісіус пішов у жорсткий підкат під Кобеля та отримав жовту картку.

35 хвилина

Реал красиво грає в пас та розрізає побудову Боруссії, але перед майданчиком втрачає м'яч.

31 хвилина

Команди почали грати активно без центру поля. Боруссія організовує дуже небезпечні контратаки.

28 хвилина

Знову Адеємі втік у перспективну атаку та пробив з гострого кута. Куртуа парирував постріл, а Фюллькруг на добиванні не зміг підлаштуватися під м'яч.

25 хвилина

Емре Джан отримав травму, проте лікарі поставили опорного хавбека на ноги.

23 хвилина

Боруссія в ударі! Фюллькруга знайшли пасом з глибини і Ніклас покотив м'яч у стійку.

22 хвилина

Божевільний момент у Адеємі! Гуммельс вивів Каріма віч-на-віч із Куртуа. Нападник обійшов Куртуа, але відпустив далеко м'яч. Карвахаль встиг накрити удар.

20 хвилина

Фюллькруг вирізав небезпечний пас на Адеємі, але вийшло невдало.

17 хвилина

Тепер момент у Вінісіуса. Бразилець знайшов можливість для удару, але відправив м'яч вище воріт.

15 хвилина

Крутий момент у Брандта. Після скидки від Фюллькруга хавбек увірвався у карний майданчик Реала та пробив з близької відстані. Трохи неточно.

13 хвилина

Дальній постріл від Вальверде. Вище воріт.

11 хвилина

Вальверде прокидував м'яч повз Шлоттербека біля чужого майданчика, але Ніко вдало поставив блок.

9 хвилина

Джан красиво вирізав пас на вихід Фюллькруга сам на сам. Захист Реала все прочитав.

6 хвилина

Забітцер подавав на Фюллькруга, але центрбеки Реала підстрахували.

4 хвилина

Вінісіус намагався прорватися по флангу, але Рюерсон відтіснив бразильця від м'яча.