Боруссія Дортмунд – ПСЖ: онлайн-трансляція матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

1 травня 2024, 23:40

1 травня Боруссія та ПСЖ проведуть перший матч в рамках 1/2 фіналу Ліги чемпіонів 2023-2024. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію зустрічі в Дортмунді.

В середу, 1 травня, у Лізі чемпіонів відбудеться другий півфінальний матч сезону 2023-2024. В Дортмунді зіграють місцева Боруссія та французький ПСЖ, пише 24 Канал.

До теми Дежавю із груповим етапом: у кого кращі шанси у першому півфіналі ЛЧ Боруссія Дортмунд – ПСЖ

ПСЖ близький до ідеального сезону

Для команд це буде вже третя очна зустріч у цьому сезоні Ліги чемпіонів. Жеребкування помістило їх в "групу смерті" разом з Міланом та Ньюкаслом. Втім італійці та англійці залишились за бортом плей-оф.

Боруссія виграла квартет, тоді як ПСЖ фінішував другим. Проте в очних матчах переможцем вийшов як раз паризький клуб – 2:0 вдома та 1:1 на виїзді. Тепер же ці команди розіграють путівку у фінал.

Підопічні Луїса Енріке вже достроково виграли чемпіонат Франції, тому можуть зосередитись на оформленні квадрупла. Парижани також тріумфували і в Суперкубку в січні, а в кінці травня гратимуть у фіналі Кубка.

Важкий сезон Боруссії

Боруссія ж провалює виступи на внутрішній арені та ризикує взагалі не опинитися в Лізі чемпіонів наступного сезону. Команда Едіна Терзича йде п'ятою в Бундеслізі, маючи відставання у п'ять очок від Лейпцига.

Втім для дортмундців є ще два варіанти опинитися в ЛЧ, окрім як випередити "биків". Перший – це сподіватися, що Німеччина отримає додаткову п'яту путівку в турнір.

Для цього самій Боруссії, а також Баварії та Баєру, треба взяти хоча б чотири бали в таблицю коефіцієнтів цього євросезону. Ну а другий – це, звісно, виграш цієї Ліги чемпіонів дортмундцями.

Варто знати Бажають смерті ненародженій доньці: зірці Барселони погрожують фани після вильоту з єврокубків

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Боруссія – ПСЖ на території України можна буде на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Боруссія – ПСЖ. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

БОРУССІЯ Д – ПСЖ 1:0

Гол: Фюллькруг, 36.

БОРУССІЯ Д: Кобель – Рюерсон, Шлоттербек, Хуммельс, Маатсен – Джан, Забітцер – Санчо, Брандт, Адеємі – Фюллькруг.

ПСЖ: Доннарумма – Хакімі, Маркіньос, Люка Ернандес, Мендеш – Руїс, Заїр-Емері, Вітінья – Барколя, Мбаппе, Дембеле.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток! Боруссія втримала мінімальну перемогу над ПСЖ та з оптимізмом може готуватися до матчу-відповіді в Парижі 7 травня.

90+1 хвилина

Остання заміна від Боруссії. Мукоко зайшов замість Фюллькруга.

90 хвилина

Суддя компенсує чотири хвилини до другого тайму.

88 хвилина

Дві заміни у дортмундців. Вольф та Нмеча вийшли замість Рюерсона та Брандта.

87 хвилина

Руїс відгукнувся на закидання Вітіньї, але головою пробив вище воріт.

85 хвилина

Шикарним пасом Санчо вивів Брандта віч-на-віч із Доннаруммою. Однак під удар Юліана встиг кинутися Маркіньос.

83 хвилина

Перша заміна у Боруссії. Ройс вийшов замість Адеємі.

82 хвилина

Тепер Вітінья непогано пробивав метрів з 13-ти. Повз ворота.

81 хвилина

Крутий момент у ПСЖ! Хакімі скотив на вільного Дембеле в зону 11-метрової позначки, проте Усман пробив вище воріт.

79 хвилина

ПСЖ трохи притиснув Боруссію до їх воріт, але поки до удару не доходить справа.

75 хвилина

Жовта картка Шлоттербеку за накладку на ногу Мендеша.

73 хвилина

Кобель рятує дортмундців. Мбаппе хитрим пасом вивів Дембеле на рандеву з кіпером, але удар француза парирував кіпер.

70 хвилина

Боруссія відсунула гру від своїх воріт та останніми хвилинами сама ближче до подвоєння рахунку.

66 хвилина

Фюллькруг відгукнувся на подачу Маатсена зі штрафного, але вище воріт.

65 хвилина

ПСЖ посилює напад. Замість Барколя вийшов Коло Муані.

61 хвилина

Небезпека від Фюллькруга! Санчо пробіг з флангу у майданчик та прострілив у центр на Нікласа. Німець з близької відстані пробив вище воріт.

59 хвилина

Брандт був на ударній позиції, але м'яч звалився з ноги у Юліана.

57 хвилина

Момент у Руїса! Іспанець відгукнувся на подачу з глибини та з близької відстані розстрілював ворота Боруссії. Фабіан банально не влучив у площину.

54 хвилина

Фабіан Руїс зірвав контратаку Боруссії та отримав жовту картку.

53 хвилина

Суператака від ПСЖ. Гості двічі за кілька секунд влучили в стійки воріт Кобеля. Спочатку Мбаппе поцілив у каркас, а пізніше вже Хакімі потурбував стійку.

51 хвилина

Санчо отримав м'яч у майданчику гостей після прострілу Адеємі. Проте Джейдона накрив Хакімі.

49 хвилина

Дальній удар від Барколя, м'яч в руках Кобеля.

Початок другого тайму

Команди повернулись на поле. Гра поновлена.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Матч йде за сценарієм Боруссії, яка веде з мінімальним рахунком 1:0.

45+4 хвилина

Удар Забітцера здалеку в стилі тхеквондо. Доннарумма не без проблем, але забрав м'яч в руки.

45+2 хвилина

Сильний простріл від Дембеле не знайшов адресата, Рюерсон нейтралізував небезпеку.

45 хвилина

Чотири хвилини додав суддя.

44 хвилина

Божевільний момент у Забітцева! Після скидки від Фюллькруга Марсель злету сильно пробив у ближній кут метрів з шести. Доннарумма виконав важкий сейв.

42 хвилина

Люка Ернандес отримав травму коліна та не зможе продовжити зустріч. Замість француза виходить Беральдо.

40 хвилина

Хакімі непогано прострілював на Мбаппе, але француза випередив Шлоттербек.

36 хвилина

ГООООЛ. Боруссія виходить вперед! Неймовірний асист від Шлоттербека, який дальнім закиданням вивів Фюллькруга сам на сам із Доннаруммою. Ніклас прошив італійського воротаря. 1:0.

Відео голу:

34 хвилина

Барколя красиво обіграв Рюерсона на фланзі, але його простріл на Мбаппе був перехоплений.

30 хвилина

Брандт потужно вистрілив з-за меж майданчика, але під м'яч кинувся Маркіньос.

27 хвилина

Поки без небезпечних моментів, команди ведуть гру в центрі поля.

23 хвилина

Дембеле невдало подав з флангу на Мбаппе, захист Боруссії був першим на м'ячі.

20 хвилина

Маатсен отримав жовту картку за грубий підкат проти Заїра-Емері.

18 хвилина

Нова спроба від Дембеле, тепер з лінії майданчика. Знову повз ворота.

15 хвилина

Брандт красиво вивів Забітцера на рандеву із Доннаруммою. Втім італієць встиг вийти на м'яч та парирував удар австрійця.

11 хвилина

Дальній удар від Дембеле. Доволі неточно, далеко від воріт.

8 хвилина

Дембеле розігнав непогану контратаку, але сам напоровся на Маатсена.

6 хвилина

Боруссія контролює м'яч, проте ПСЖ не підпускає дортмундців близько до своїх воріт.

3 хвилина

Санчо прострілив у центр майданчика ПСЖ, але захист гостей не схибив.

Початок матчу

Гра стартувала, поїхали!

Команди виходять на поле!

Історія зустрічей

Боруссія та ПСЖ тричі перетинались між собою в єврокубках, зігравши шість матчів. Мінімальна перевага на боці французів – 2 перемоги, 3 нічиї та 1 поразка.