Олександр Бондарев – 14-річний картингіст та перший українець, якого підписала команда Формули-1. Пілот почав свою кар’єру у віці 5 років на київському картодромі “Чайка”, наразі він виступає та представляє Україну на Чемпіонатах Європи і Світу та інших найпрестижніших змаганнях.

2023 рік став для Бондарева надзвичайно прогресивним. Він зробив значний прорив у своїй карʼєрі. Одна з найголовніших цілей була — виграти Чемпіонат Європи. Змагання проходили у чотири етапи, де Олександр здобув дві перемоги у Чехії та Данії, зайняв друге місце у Валенсії та третє в Італії.

На церемонії FIA karting Prize Giving українця було нагороджено кубком Чемпіона Європи 2023.

Партнером Олександра Бондарева виступає Favbet Foundation, який опікується молодим поколінням та запроваджує ініціативи у сфері освіти, здоров'я та спортивного розвитку.