У напруженому гранд-фіналі формату "Best of 3" українці здобули дві впевнені перемоги на мапах Vertigo (13:10) та Anubis (19:16), не залишивши шансу турецькій команді Eternal Fire.

За перемогу в турнірі Monte отримали 50 тисяч доларів та квиток на ESL Pro League Season 19 – великого офлайн-турніру, що пройде на Мальті навесні 2024 року.

В ході змагання Monte обіграли росіян з Virtus.Pro, а також обійшли GamerLegion, яким поступились на Paris Major 2023.

За підсумками ESL Challenger Monte покращили свою позицію в рейтингу HLTV, піднявшись на сьому сходинку та випередивши NaVi, а Віктор "sdy" Оруджев зі складу команди отримав звання MVP турніру. Це перша в історії нагорода MVP від HLTV на змаганні рівня челенджеру — виключення зробили через виступ на турнірі одразу двох команд зі світового топ-10: Monte та Virtus.Pro.

"Коли ми починали співпрацю Monte, то казали, що вони мають величезний потенціал, бо поєднують талант з професійним підходом до розвитку та цілеспрямованістю. Щасливі бачити, що сьогодні цей потенціал перетворюється на реальні перемоги. Вітаємо хлопців та все кіберспортивне ком’юніті України з цим досягненням!" – кажуть у FAVBET.

Monte – молода українська команда, заснована Володимиром «"oro2k" Велетнюком та Дмитром Вовком, який цього року увійшов в список Forbes "30 до 30". Назву організація отримала на честь рідного міста Володимира – Монастирища, що на Черкащині.

Вперше команда гучно заявила про себе, сенсаційно зайнявши п’яте місце на паризькому мейджорі цього року та потрапивши у топ-10 світового рейтингу. Нещодавно у команді оголосили про розширення та створення нового складу для змагань у Dota 2.