За титул мужньо боролися 8 українських богатирів, які цілий сезон змагались за право виступити у цьому турнірі. Проти них були 6 важких та виснажливих вправ.

Цікаво Богатирі. Стронгмен-шоу: Спортсмени показали вибухову силу на фіналі чемпіонату світу

Перша вправа – богатирська естафета

Найшвидше із завданням впорався важкоатлет Олександр Кочергін (Чернівці). Другим був Денис Бережник (Хуст). Третю сходинку здобув Богдан Ксенчук (Кривий Ріг).

спорт змагання
Спортсмени несли супер-йок вагою 400 кілограмів на відстань 20 метрів / Скриншот з відео програми

богатирі змагання спорт
Результати першого змагання / Скриншот з відео програми

Друга вправа – естафета овер-хед

За результатами другого змагання, трійка лідерів залишилась незмінною. Таблицю продовжили очолювати: Олександр Кочергін (Чернівці), Денис Бережник (Хуст) та Богдан Ксенчук (Кривий Ріг).

Атлети мали якнайшвидше виконати умови завдання / Скриншот з відео програми

Результати другого змагання / Скриншот з відео програми

Третя вправа – геркулес-холм

У результаті третього змагання трійка лідерів залишилась на своїх позиціях у турнірній таблиці.

Зверніть увагу! Під час проведення третьої вправи володар титулу "Найсильніша людина України 2020 року" Павло Кордіяка відмовився від змагання у турнірі через стан здоров'я. Тож участь продовжили 7 атлетів.

Стронгмени мали якнайдовше тримати авто / Скриншот з відео програми

Результати третього змагання / Скриншот з відео програми

Четверта вправа – естафета таєр-фліп + качка

Після 4 вправи на першому та другому місці залишились Олександр Кечергін (Чернівці) та Денис Бережник (Хуст). До них у трійку лідерів приєднався Андрій Ананієв (Красноград).

Учасники кантували покришку вагою 320 кілограмів / Скриншот з відео програми

Результати четвертого змагання / Скриншот з відео програми

П’ята вправа – кулі атласа

За підсумками передостаннього конкурсу, двійка лідерів залишилась незмінною. Однак на 3 місце увірвався Роман Греков (Київ).

Спортсмени мають підняти кулі на різні за висотою платформи / Скриншот з відео програми

Результати п'ятого змагання / Скриншот з відео програми

Шоста вправа – вейт-фор-хай

За результатами останньої вправи, перемогу у конкурсі закріплює за собою Олександр Кочергін (Чернівці). "Срібло" залишається у Дениса Бережника (Хуст). А бронзу здобуває Роман Греков (Київ). До слова, він найшвидше впорався з фінальним завданням.

Атлети перекидали мішки через планку / Скриншот з відео програми

Результати шостого змагання / Скриншот з відео програми

Отож, титул "Найсильніша людина України 2021 року" у надважких змаганнях здобув ветеран АТО, мужній захисник України – Олександр Кочергін з Чернівців.