Лінекер порадив тренерам спробувати свої сили у боксі

Відомий футболіст збірної Англії Гаррі Лінекер іронічно прокоментував інцидент, який виник між головними тренерами Челсі та Тоттенхемом Томасом Тухелем і Антоніо Конте.

До теми Тренери Челсі та Тоттенхему влаштували сутичку після матчу під час рукостискання: епічне відео

Чи є шанс, що Тухель проти Конте потрапить в андеркард Усик – Джошуа?
– написав він, додавши афішу реваншу Усик – Джошуа.

Тренерська дуель

У неділю, 14 серпня, у центральному поєдинку 2-го туру Англійської Прем'єр-ліги Челсі та Тоттенхем зіграли внічию (2:2). Гаррі Кейн врятував нічию для "шпор", забивши головою після подачі кутового на 90+6-й хвилині.

Наставники двох команд влаштували бійку під час традиційного рукостискання, але її вдалося швидко зупинити завдяки людям, які були поряд. Головний суддя матчу показав обом тренерам червону картку.

Перший конфлікт між наставниками виник, коли гості зрівняли рахунок ще першого разу. Після голу Хойб'єрга на 68-й хвилині Конте та Тухель "зійшлися головами", сказавши один одного декілька не надто приємних слів.