Президент Світової боксерської ради (WBC) Маурісіо Сулейман завжди був прихильником проведення поєдинку за абсолютне чемпіонство між Олександром Усиком та Тайсоном Ф'юрі. Крім того, спортивний функціонер є великим другом України.

Читайте також Усик зберіг місце у топ-3 найкращих боксерів світу рейтингу P4P: яким йде "Жадібне пузо"

Сулейман: Усик бореться у ринзі, як солдат на полі бою

В інтерв'ю Luckypunch Маурісіо Сулейман віддав належне мужності Усика, який на початку військового вторгнення повернувся в Україну.

"Олександра запам'ятають як одного з найхоробріших героїв в історії України. Коли почалася велика війна, він був за кордоном, але повернувся додому і взяв в руки зброю. Потім він провів дві великі битви в рингу, подарувавши своїм співвітчизникам дуже багато гордості, щастя і мотивації боротися з ворогом.

Усик бореться у ринзі так само як кожен ваш солдат на полі бою. Він є дуже дорогим другом WBC і моїм особисто. WBC твердо підтримує мир та Україну, а Усик став національним героєм Батьківщини на увесь світ", – розповів Сулейман.

Найвидовищніший бій за всю історію боксу

Також Сулейман відзначив унікальність поєдинку за абсолют та порівняв його з найбільшими боями в історії боксу.

"Для WBC бій Ф’юрі – Усик є особливим, адже ми повністю підтримуємо організацію дуелі за статус абсолютного чемпіона світу у хевівейті, і робили це всі попередні роки. Ми були гнучкими та подбали про те аби нічого не завадило в організації поєдинку.

Цей бій точно запам’ятається нам усім на багато років. Ми будемо говорити про нього як про "Трилер у Манілі" або "Рубку в Джунглях". Це буде найвидовищніший бій за всю історію боксу. Переможець цього поєдинку буде на вершині світу боксу", – повідомив президент WBC.

  • Нагадаємо, що чемпіонським поясом WBC володіє британець Тайсон Ф'юрі. Саме цього титулу не вистачає Олександру Усику, щоб стати абсолютним чемпіоном світу.
  • Зазначимо, що промоутер Ф'юрі Боб Арум назвав вирішальний фактор, який може вплинути на дату поєдинку. Все залежить від результату бою з Нганну, який відбудеться 28 жовтня.