Цей поєдинок відбудеться у Вроцлаві на Tarczyński Arena. Британець став майбутнім суперником українського чемпіона, адже є обов'язковим претендентом від WBA в надважкій вазі.

Читайте також Як футбольний стадіон змінюють для боксерського бою Усик – Дюбуа: фото перевтілення

Усі чекають бій за абсолют

Проте світова спільнота очікувала побачити більш грандіозний бій за участі Олександра Усика. Велися довгі перемовини про поєдинок між українцем та Тайсоном Ф'юрі, але британець так і не наважився вийти в ринг, принаймні поки що.

Промоутер Олександра Усика заявив, що не залишить спроб організувати суперфайт. За його словами, він зробить усе можливе, щоб бій за звання абсолютного чемпіона в надважкій вазі все ж таки відбувся.

Ми зобов'язані організувати цей бій. Весь світ хоче побачити цей бій. Не тільки ми або люди, які займаються боксом, а весь світ. Люди, які нічого не знають про бокс, із задоволенням подивляться на бій за чотири пояси в надважкій вазі вперше в епоху чотирьох поясів. Я можу обіцяти вам і обіцяю всім уболівальникам у всьому світі, що я зроблю все, що від мене залежить, щоб цей бій відбувся,
– сказав Олександр Красюк.

Поки ж ми очікуємо поєдинок Усика та Дюбуа.

Тайсон Ф'юрі наступного разу вийде в ринг проти ексчемпіона UFC Франсіса Нганну. Бій відбудеться 28 жовтня в Саудівській Аравії та буде складатися з 10 раундів.