Усик і Джошуа – у кіно

Усик та Джошуа зустрінуться у Лондоні та битимуться за титули чемпіона світу WBO, WBA, IBF, IBO у важкій вазі. Усі пояси належать Джошуа.

До теми Усик – Джошуа: дата бою та пресконференції

Бій Усик – Джошуа в Україні можна буде побачити в кінотеатрах. У Києві вже з'явилися афіші, що анонсують майбутній показ.


Фото sportarena.com

Зауважимо, що в Україні офіційним транслятором бою Усик – Джошуа є платформа Megogo. Поєдинок на платформі можна переглянути тільки придбавши трансляцію.

Усик – Джошуа: що відомо про бій

  • Поєдинок олімпійських чемпіонів Лондона-2012 відбудеться на Tottenham Hotspur Stadium у Лондоні. Стадіон, який вміщує понад 60 тисяч людей, дозволено заповнити на 100%. Усі квитки на бій продані.
  • Усик планує вилетіти у Лондон вже 20 вересня. Пресконференція за участі боксерів повинна відбутися 23 вересня.
  • Ентоні Джошуа проведе тільки другий захист титулів, після того, як повернув їх у грудні 2019 року. Тоді Джошуа в реванші здолав Енді Руїса-молодшого.
  • Водночас Усик, якому вдалося стати абсолютним чемпіоном світу у важкій вазі, на порозі великого досягнення. Якщо українець переможе Джошуа, то стане третім боксером після Евандера Холіфілда й Девіда Хея, який виграв титул чемпіона світу у першій важкій та важкій вагах.