Українець переміг технічним нокаутом у дев'ятому раунді завдяки джебу в голову. Оточення Дюбуа вважає, що бій мав закінчитися ще у п'ятому раунді, коли британець завдав удару нижче пояса, а Олександр Усик опинився на настилі та декілька хвилин відновлювася після нелегального прийому.

Читайте також Соловйов би зацінив: російський боксер у стилі пропагандистів прокоментував удар Дюбуа

У всьому винен рефері

На думку Дюбуа та його команди, суддя мусив розпочати відлік у тому епізоді й Усик не встиг би оговтатися за 10 секунд, що призвело б до нокауту. Раніше промоутер британця заявляв, що була подана апеляція на результат бою, нині ж з'явився її текст.

Приблизно на 20-й секунді п’ятого раунду Дюбуа завдав удару по корпусу, який відправив Усика на канвас, і, мабуть, зробив Даніеля чемпіоном у надважкій вазі. Однак Пабон помилково вирішив, що цей удар був низьким. Замість нокауту Усику було надано тривалий час на відновлення, який дозволив йому відновити сили та безперешкодно продовжити бій,
– йдеться в листі.


Апеляція команди Дюбуа / соцмережі інсайдера Дена Рафаеля

Зазначимо, що удар Дюбуа уже обговорили всі люди, які пов'язані з боксом, проте зі скриншоту видно, що апеляція не має жодного сенсу, адже удар був завданий дуже низько й це однозначне порушення правил.


Удар Дюбуа нижче пояса / скриншот із трансляції