Поєдинок завершився достроково завдяки технічному нокауту від українця у 9 раунді. Після бою команда Дюбуа та його прихильники роздули скандал через епізод, що стався у 5 раунді.

Читайте також "Це безумство": катмен Усика назвав "сліпими" тих, хто вважає удар Дюбуа легальним

WBA назвала удар Дюбуа забороненим

Даніель Дюбуа вдарив Олександа Усика нижче пояса, через що той упав на настил та декілька хвилин відновлювався від порушення правил, яке зафіксував рефері. На думку ж Дюбуа та його оточення, удар був легальний, а рефері мав розпочати відлік, який міг зафіксувати нокаут.

Всесвітня боксерська асоціація (WBA) прокоментувала перемогу чемпіона у надважкій вазі WBA, WBO, IBO та IBF Олександра Усика (21-0, 14 КО) над Даніелем Дюбуа (19-2, 18 КО). В оглядовій статті асоціація переказала події бою та зокрема виділила момент із суперечливим ударом британця. Судячи зі слів у заяві, WBA визнала дії Дюбуа забороненими та погодилася з рішенням рефері.

Драматичний момент поєдинку настав, коли Дюбуа завдав удару нижче пояса, від якого Усик впав на канвас. Ділянка, в яку припав удар, викликала суперечки щодо його легальності, але рефері визнав удар у нижню ділянку та дав Усику необхідний час на відновлення для продовження бою. Після забороненого удару українець став діяти агресивніше, що дало йому змогу відправити суперника в два нокдауни та здобути перемогу в дев'ятому раунді,
– сказано в офіційній заяві організації.

Проте є скриншот, який підтверджує правильність рішення судді, то ж усі ці розмови не мають жодного значення, а коментар WBA дає зрозуміти, що вона погоджується з трактуванням правил головного рефері бою.


Удар Дюбуа нижче пояса / скриншот із трансляції