Американський тренер Джеймс Алі Башир протягом чотирьох років працював з Олександром Усиком. Проте в один момент співпраця з відомим фахівцем була припинена. Можливо, цим можна пояснити вчинок Алі Башира.

До теми Габарити суперників вражають: Усик провів заключний спаринг напередодні бою з Дюбуа – фото

Здав Усика з тельбухами

Колишній тренер чемпіона світу за версіями WBA, WBO та IBF у надважкій вазі повідомив, що вирішив допомогти Даніелю Дюбуа підготуватися до бою з Усиком.

"Ми з Усиком жили разом три роки, тому я володію великими знаннями про нього. Я розумію роботу Олександра Усика.

Нехай він мене й відпустив, та його природа не зміниться. Це найголовніше, що я дізнався про нього. Професіонали – такі, які є. Він професіонал, і я професіонал. Усик не користувався моїми послугами, а Даніель вирішив ними скористатися. Мої знання про Усика залишилися, вони не зникнуть через те, що я перестав із ним працювати.

В мене була квартира в Україні, у Києві. Я жив в Україні й щодня ходив до зали. Більшість часу протягом трьох років ми проводили разом по шість годин на день. Ми разом їздили на різні бої в Україні. Усик розуміє, ким я був, і розуміє, ким був він", – розповів Башир.

Чи допоможуть поради американського тренера британцю, дізнаємося вже зовсім скоро. Зазначимо, що Джеймс Алі Башир свого часу також тренував ще двох українських боксерів: легендарного Володимира Кличка та Владислава Сіренка.