Довгоочікуваний мегафайт між чемпіоном WBO, IBF, WBA, IBO та The Ring Олександром Усиком та регулярним чемпіоном WBA Даніелем Дюбуа офіційно оголошено. Обидві сторони вдарили по руках та підписали контракт.

До теми З повагою до польського народу: Усик поділився очікуваннями від наступного бою у дружній країні

Клімас: Не маємо недооцінювати Дюбуа

Менеджер українського чемпіона Егіс Клімас прокоментував офіційне оголошення поєдинку. Зокрема він зазначив, що переможець двобою автоматично стає претендентом на зустріч з "Циганським королем", який володіє титулом чемпіона WBC.

Олександр уже в таборі та тренується, щоб бути готовим на 100%, бо перемога в цьому двобої відкриває шлях до поєдинку за титул абсолютного чемпіона із чинним володарем поясу WBC Тайсоном Ф’юрі. Тому хочу підкреслити, ми в жодному разі не маємо недооцінювати Дюбуа та з усією серйозністю ставимося до майбутнього бою, адже він володіє усіма даними, щоб гідно протистояти Олександрові,
– розповів Егіс Клімас.

До речі, "Циганський король" постійно тримає в полі зору Олександра Усика. Нещодавно українець поділився світлиною з тренувального табору, де він спарингував проти двох боксерів. Ф'юрі блискавично прокоментував фото, не забувши пригрозити Усику.