Британська комісія з питань боксу (BBBofC) відсторонила суперважковаговика Ділліана Уайта на 28 днів від боксу.

До теми: Повєткін піднявся з двох нокдаунів і сенсаційно нокаутував Уайта: відео

Глибокий нокаут

Причиною такого рішення став вердикт лікарів після поєдинку. Британцю потрібно повністю відновитись після глибокого нокауту від росіянина.

За словами лікарів, цей термін ще є дуже коротким враховуючи небезпечний нокаут у поєдинку. Це не може не тішити промоутера Едді Хірна, який зможе організувати реванш боксерів вже у жовтні.

Бій пройшов в британському Брентвуді на арені "Бійцівський сад". У четвертому раунді Вайт двічі відправив Повєткіна в нокдаун, але вже в наступній трихвилинці росіянин відправив суперника в глибокий нокаут.

Це – друга поразка в кар'єрі Ділліан Уайта, який до цього програвав лише раз, у 2015 році, – технічним нокаутом від Ентоні Джошуа. Попередній бій британець провів у липні минулого року, коли здолав Оскара Ріваса (26-1) і завоював титул тимчасового чемпіона WBC.

Станом на лютий 2020 року, за версією журналу The Ring, він посідав третє місце серед найкращих у важкій вазі у світі, п’яте – Радою транснаціональних рейтингів боксу та шосте – BoxRec. Його відсоток нокаутів до перемоги становить 72%.