Глава промоутерської компанії Matchroom Boxing Едді Хірн розповів, що через коронавірусні обмеження реванш між Повєткіним і Уайтом можуть перенести на три тижні – з 6-го на 23 березня.

Дивіться також: Повєткін – Уайт: вогняне промо довгоочікуваного реваншу

Бій може бути зірваний через суворий карантин у Великобританії. Росіянин, який проводить тренувальний табір в Португалії, не може прилетіти на Туманний Альбіон. На даний момент сторони ведуть переговори про можливе виключення для боксера.

Португалія перебуває в червоній зоні. Проблема полягає в тому, що британський уряд не дозволяє Уайту пройти самоізоляцію в "міхурі". Він повинен самоізолюватись в державному готелі. Для Ділліан це не представляється можливим. Наприклад, він міг би поїхати в Іспанію і піти на самоізоляцію на 10 днів, а потім повернутися в тиждень бою. Зараз ми над цим працюємо,
– заявив Хірн.

Повєткін – Уайт: що відомо про перший бій

  • Уайт та Повєткін вперше зустрілися у ринзі 23 серпня 2020 року. Росіянин двічі побував у нокдауні, але здобув неочікувану перемогу.
  • У п'ятому раунді Повєткін аперкотом відправив Уайта у глибокий нокаут. Росіянин заволодів поясом тимчасового чемпіона за версією WBC.