Брюстер сенсаційно переміг Кличка за п'ять раундів, пише 24 канал. Леймон успішно провів три захисти, після чого програв Сергію Ляховичу. Після цього поєдинку реваншу з Брюстером забажав Кличко.

До речі: Уайлдер розповів про спаринг з Володимиром Кличком: українець нокаутував Деонтея

Український боксер оклигав від поразки та провів декілька успішних поєдинків. Володимир став чемпіоном світу за версіями IBF та IBO.

Мені зателефонували, коли я виходив з лікарні

Брюстер розповів, що після поразки Ляховича він отримав травму ока та 9 місяців "провів" в госпіталі, пише vRINGe.

Навіть не злічити, скільки операцій я переніс з відновлення розірваної сітківки. Просто щоб ви розуміли ситуацію…,
– сказав американець.

Брюстерн заявив, що від Кличка йому зателефонували, коли він виходив з лікарні.

"Повторюся, до цього я 9 місяців боровся за свій зір. І в той момент, коли я вийшов з лікарні і прямував до авто, мені подзвонили люди Кличка з пропозицією провести реванш... ", – розповів Леймон.

Брюстер вважає, що Кличко спеціально хотів провести реванш у той момент через його вразливість.

А тепер самі дайте відповідь, чому вони не пропонували реванш раніше? Адже я два роки утримував той титул. Чому Володимир жодного разу про мене не згадав? Чому вони дочекалися того моменту, коли я потрапив у госпіталь, коли у мене виникли проблеми зі здоров'ям, коли я був 9 місяців поза рингом? А тепер він несподівано згадав про мене і захотів поквитатися,
– сказав американець.

Леймон розповів, що вимагав від Кличка дати провести проміжний бій. Натомість сторона українця начебто запитала, який Брюстер хоче гонорар, щоб вийти у ринг без проміжних поєдинків.

Я чесно сказав, що злегка заіржавів, що мені потрібен проміжний бій. І тоді знаєте, що вони зробили? Вони запитали: "Скільки ти хочеш отримати, щоб вийти на ринг без проміжних поєдинків?" Я був злий. Кажу: "Що це за питання такі?" Я був у шоці, що вони навіть не приховують бажання битися зі мною тоді, коли я був у максимально жахливих кондиціях!,
– поскаржився ексчемпіон.

У підсумку бій відбувся. Брюстер програв Кличку у 6-у раунді. Втім, американець вважає, що причиною поразки стали його проблеми з оком.

Відео Кличко – Брюстер 2

Після поразки Кличку американець провів ще чотири поєдинки. Він здобув дві перемоги та зазнав двох поразок.