Футбольні зірки разом з українським народом

Зірковий форвард "джмелів" розпочав благодійний матч зі стартової 11-ки. Ерлінг Голанд відіграв проти Динамо лише 30 хвилин та був замінений у першому таймі.

Більше про гру Динамо обіграло Боруссію у благодійному матчі в Дортмунді: відеоогляд

Після поєдинку, який закінчився вольовою перемогою Динамо з рахунком 2:3, футболіст Боруссії підтримав Україну. На своїй сторінці в інстаграмі Голанд виставив передматчеве фото та заявив, що ця зустріч була більше, ніж просто гра у футбол, натякнувши на благодійній меті поєдинку.

Більше, ніж гра,
– підписав фото норвежець.

Цікаво, що символічний перший дотик у матчі зробив хлопчик із України, якому вдалось вибратись з-під обстрілів. Голанд мило підморгнув українцю, щоб той віддав пас саме на нього. Що і зробив хлопець. Ерлінг у відповідь показав, що той виконав відмінній пас, показавши пальцем слово "клас", поплескавши хлопцю.