Білоруська влада вимагала депортувати Шкуріна з Росії, коли той перейшов у московський ЦСКА. Щоб уникнути депортації, ЦСКА віддав білоруса в оренду київському Динамо.

До слова Привезе картоплі: новачок Динамо дав кумедну обіцянку, якщо заб'є 10 голів

Шкурін справив на мене гарне враження. У нього була досить складна ситуація в ЦСКА. ЦСКА купив цього футболіста за 1,5 млн і на нього розраховували. Але заява Шкуріна про те, що він не підтримує режим Лукашенка і що він ніколи не буде виступати в складі збірної Білорусі, поки Лукашенко буде президентом, привела до бурхливої ​​реакції у наших східних сусідів,
– розповів журналіст.

"Я вам навіть хочу сказати, що навіть білоруська влада вимагала депортувати цього футболіста з Росії, щоб розібратися з ним вдома. Тому для Шкуріна переїзд до Києва – це вихід із ситуації. Це така не банальна історія. Думаю, що у нього буде мотивація проявити себе в Динамо. Але така позиція молодого хлопця заслуговує на повагу", – сказав Циганик.

Що відомо про Шкуріна

  • 9 липня Шкурін перейшов у Динамо на правах оренди на один сезон. Його контракт належить московському ЦСКА.
  • У сезоні-2020/2021 нападник зіграв 14 матчів в усіх турнірах, у яких забив 3 голи.
  • 21-річний футболіст майже усю кар'єру грав у Білорусі. Розпочав свій шлях у футболі з білоруського Вітебську. Також грав за Енергетик та Динамо-Брест. Саме зі складу останніх він перейшов у 2020 році у московське ЦСКА.