Міжнародна федерація хокею отримала від Латвії пропозицію відібрати у Білорусі право організовувати цей чемпіонат світу. Про заяву зі сторони Латвії повідомив прем'єр-міністр країни Крішьяніс Каріньш на одній із конференцій, пише lvlsm.lv.

Читайте також: Білоруського хокеїста жорстоко побили силовики під час протестів: фото

Чемпіонат світу з хокею в Білорусі під загрозою

Останні події, які відбуваються на території Білорусі, дали привід для сумнівів, чи можливо буде провести чемпіонат світу з хокею саме у цій країні вже наступного року.

За його словами, вони вже розпочали перемовини, щоб федерація оцінила перенесення змагань із Білорусі у інше місце. Раніше однією з причин перенесення турніру була лише пандемія коронавірусу. Через неї чемпіонат змістився на два тижні вперед. Такий крок був зроблений для того, щоб провідні хокеїсти змогли прилетіти з Америки та допомогти збірним своїх країн.

Старт чемпіонату запланований на 21 травня. Президент Міжнародної федерації хокею на льоду Рене Фазель уважно стежить за ситуацією у Білорусі. Протягом двох тижнів буде відомо, чи прийматиме країна провідні хокейні змагання.

Протести у Білорусі: все, що потрібно знати

  • Після оголошення результатів президентських виборів у Білорусі 9 серпня кілька сотень активістів почали виходити на мирні акції протесту.
  • Білоруси не згідні з результатами виборів та вважають їх сфальсифікованими. Міжнародна спільнота також поділяє цю думку.
  • Варто додати, що ОМОНівці під час жорстоких розгонів мирних активістів застосовують світло-шумові гранати, гумові кулі та водомети.
  • Наразі жодних намірів йти на переговори із протестувальниками та сприяти дипломатичному вирішенню конфлікту Лукашенко не виявляє.
  • Лукашенко зібрав свій антимайдан. На нього бюджетників звозили зі всієї Білорусі. Підтримати Лукашенка прийшли начебто 70 тисяч осіб.
  • 1 вересня до протестів долучилися студенти у Мінську та Вітебську.