Анна Кривонос була безпомилковою на вогневих рубежах – два нулі. Але у швидкості українка поступалась своїм суперницям.

Оце так Збірна України здобула "бронзу" жіночої естафети на чемпіонаті світу з біатлону

За крок до нагороди

Переможницею спринту стала біатлоністка з Росії Анастасія Єгорова. Вона випередила норвежку Марті Кракстад Йохансен майже на 15 секунд.

Трійку лідерок замкнула ще одна біатлоністка з Норвегії Каролін Ердаль, вона стала єдиною серед призерок, яка хибила на стрільбі – один промах.

23-річна українська біатлоністка була близька до медалі, але поступилася Ердаль всього 0,2 секунди. Від "золота" її відділили 17 секунд. Кривонос вперше у своїй спортивній кар'єрі на дорослому рівні фінішує на 4 позиції. Інші українки виступили не так переконливо.

Можна виділити результат найбільш досвідченої українки у гонці Ірини Петренко. Але спортсменка одного разу влучила у "молоко" на лежці – лише 16 позиція. Інші українки Надія Бєлкіна та Валерія Дмитренко також по одному разу схибили на стрільбі – 28 та 59 місця відповідно.